przejdź na stronę główną
zobacz nasz profil na facebook'uwejdź na stronę Gminy Kaczory
czynna codziennie od 9.00 do 21.00

Aktualności

Tytuł INWESTOR NA MEDAL

15.11.2013

Tytuł INWESTOR NA MEDAL został przyznany Gminie Kaczory i wójtowi Brunonowi Wolskiemu w ogólnopolskim konkursie Budowniczy Polskiego Sportu. Podczas uroczystej Gali Sportowa Polska, która odbyła się 14 listopada w Warszawie, wójt odebrał wyróżnienie w kategorii INWESTOR OBIEKTÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH. Nasza gmina otrzymała medal za inicjatywę, zaangażowanie i efektywne działanie na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w gminie i regionie, ze szczególnym uwzględnieniem budowy Krytej pływalni „Relaks” w Kaczorach oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji. Do tytułu zarekomendował nas Marszałek województwa wielkopolskiego. 
Była to XIV edycja konkursu zorganizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej.  W konkursie Budowniczy Polskiego Sportu wyróżniane zostały osoby, samorządy, inwestorzy - prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie, działacze sportowi, jak i przedstawiciele biznesu – firm wykonawczych, produkcyjnych, a także projektanci, eksperci branżowi. Laureaci „wyróżnieni” maja prawo do posługiwania się tytułem, logo oraz stosownym certyfikatem we wszystkich prowadzonych przez siebie działaniach statutowych, promocyjnych i reklamowych oraz w kontaktach z instytucjami i podmiotami gospodarczymi. 
Uzyskanie takiego wyróżnienia za pobudowanie Krytej pływalni w Kaczorach  jest dla Gminy Kaczory kolejną motywacją do działania w rozwój infrastruktury sportowej i wiemy, że dotychczasowy wysiłek nie poszedł na marne. Chcemy, żeby powstałe obiekty sportowe pełne były uśmiechniętych dzieci gwarantujące rozwój, radość i zdrowy wypoczynek. 

Budujemy sportową Polskę

 

sprawdź rezerwacje (plik PDF)

zobacz mapę dojazdu


nasi partnerzy: