VI Mistrzostwa w pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum Gminy Kaczory

VI Mistrzostwa w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum Gminy Kaczory

10 czerwca pływalnia „Relaks” w Kaczorach już po raz szósty była organizatorem Mistrzostw w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 101 zawodników ze wszystkich szkół z terenu gminy Kaczory. Wśród uhonorowanych znalazło się aż 46 zawodników.
Podczas zawodów zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w dwóch stylach: dowolnym i grzbietowym. Dziewczęta i chłopcy w najmłodszych kategoriach wiekowych – klas I – IV płynęli na dystansie 25 m, a V-VI i gimnazjum na dystansie 50 m.
Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy i medale, a wszyscy pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy, które młodym pływakom wręczyli: Kazimierz Załachowski – wiceprzewodniczący Rady Gminy Kaczory oraz Eliza Szypryt – kierownik pływalni.
Wyniki z zawodów prezentują się następująco:

Styl dowolny – 25 m

Dziewczęta klas I-II szkół podstawowych
1. Maja Pędzik (SP Kaczory) – czas 23,90
2. Aleksandra Bednarek (SP Kaczory) – czas 26,25
3. Oliwia Górka (SP Śmiłowo) – czas 28, 84

Chłopcy klas I-II szkół podstawowych
1. Cyprian Zakrzewski (SP Kaczory) – czas 30,04
2. Kacper Peksa (SP Śmiłowo) – czas 34,48
3. Tomasz Król (SP Śmiłowo) – czas 36,20

Dziewczęta klas III-IV szkół podstawowych
1. Zuzanna Gapińska (SP Kaczory) – czas 23,09

Chłopcy klas III – IV szkół podstawowych
1. Filip Jaworski (SP Dziembowo) – czas 23,92
2. Wojciech Radka (SP Kaczory) – czas 24, 99
3. Stanisław Szewczuk (SP Kaczory) – czas 26,74

Styl dowolny – 50 m

Dziewczęta klas V-VI szkół podstawowych
1. Agata Bednarek (SP Kaczory) – czas 40,62
2. Paulina Malińska (SP Kaczory) – czas 49,44
3. Aleksandra Grabarska (SP Kaczory) – czas 54,15

Chłopcy klas V-VI szkół podstawowych
1. Szymon Kacak (SP Kaczory) – czas 39,66
2. Piotr Napierała (SP Kaczory) – czas 47, 33
3. Wiktor Rajek (SP Kaczory) – czas 47, 63

Dziewczęta klas VII SP, III klasy gimnazjum
1. Nikola Rubik (SP Kaczory) – czas 53,00
2. Agata Martenka (Gimnazjum) – czas 54,2
3. Oliwia Hinz (SP Kaczory) – czas 55,81

Chłopcy klas VII SP, III klasy gimnazjum
1. Szymon Derek (SP Kaczory) – czas 29,72
2. Daniel Maliński (SP Kaczory) – czas 32,46
3. Łukasz Krzyżaniak (SP Śmiłowo) – czas 33,79

Styl grzbietowy – 25 m

Dziewczęta klas I-II szkół podstawowych
1. Oliwia Górka (SP Śmiłowo) – czas 28,13
2. Zofia Derek (SP Kaczory) – czas 32,86
3. Marcelina Piotrowska (SP Kaczory) – czas 33,28

Chłopcy klas I-II szkół podstawowych
1. Filip Dahlke (SP Kaczory) – czas 27,16
2. Szymon Kopydłowski (SP Kaczory) – czas 29,69
3. Konrad Ryżek (SP Śmiłowo) – czas 36, 99

Dziewczęta klas III-IV szkół podstawowych
1. Zuzanna Gapińska (SP Kaczory) – czas 21,43
2. Zuzanna Piotrowska (SP Kaczory) – czas 26,51
3. Amelia Ciecieląg ((SP Kaczory) – czas 33,08

Chłopcy klas III – IV szkół podstawowych
1. Tymon Heymann (SP Kaczory) – czas 24,43
2. Filip Jaworski (SP Dziembowo) – czas 27,01
3. Wojciech Radka (SP Kaczory) – czas 28,33

Styl grzbietowy – 50 m

Dziewczęta klas V-VI szkół podstawowych
1. Joanna Długaszewicz (SP Śmiłowo) – czas 50,64
2. Agata Piątek (SP Kaczory) – czas 53,17
3. Aleksandra Grabarska (SP Kaczory) – czas 56,1

Chłopcy klas V-VI szkół podstawowych
1. Szymon Kacak (SP Kaczory) – czas 47,91
2. Stanisław Radka (SP Kaczory) – czas 52,23
3. Mariusz Piosik (SP Kaczory) – czas 55,79

Dziewczęta klas VII SP, III klasy gimnazjum
1. Roksana Załachowska (SP Kaczory) – czas 52,07
2. Julianna Wegner (Gimnazjum) – czas 53,66
3. Julia Michałek ( SP Kaczory) – czas 54,99

Chłopcy klas VII SP, III klasy gimnazjum
1. Szymon Derek (SP Kaczory) – czas 37,09
2. Łukasz Krzyżaniak (SP Śmiłowo) – czas 40,26
3. Daniel Maliński (SP Kaczory) – czas 41,13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne wpisy