Tytuł Inwestor na Medal

 Tytuł INWESTOR NA MEDAL został przyznany Gminie Kaczory i wójtowi Brunonowi Wolskiemu w ogólnopolskim konkursie Budowniczy Polskiego Sportu. Podczas uroczystej Gali Sportowa Polska, która odbyła się 14 listopada w Warszawie, wójt odebrał wyróżnienie w kategorii INWESTOR OBIEKTÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH. Nasza gmina otrzymała medal za inicjatywę, zaangażowanie i efektywne działanie na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w gminie i regionie, ze szczególnym uwzględnieniem budowy Krytej pływalni „Relaks” w Kaczorach oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji. Do tytułu zarekomendował nas Marszałek województwa wielkopolskiego.
Była to XIV edycja konkursu zorganizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej. W konkursie Budowniczy Polskiego Sportu wyróżniane zostały osoby, samorządy, inwestorzy – prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie, działacze sportowi, jak i przedstawiciele biznesu – firm wykonawczych, produkcyjnych, a także projektanci, eksperci branżowi. Laureaci „wyróżnieni” maja prawo do posługiwania się tytułem, logo oraz stosownym certyfikatem we wszystkich prowadzonych przez siebie działaniach statutowych, promocyjnych i reklamowych oraz w kontaktach z instytucjami i podmiotami gospodarczymi.
Uzyskanie takiego wyróżnienia za pobudowanie Krytej pływalni w Kaczorach jest dla Gminy Kaczory kolejną motywacją do działania w rozwój infrastruktury sportowej i wiemy, że dotychczasowy wysiłek nie poszedł na marne. Chcemy, żeby powstałe obiekty sportowe pełne były uśmiechniętych dzieci gwarantujące rozwój, radość i zdrowy wypoczynek.

Podobne wpisy